رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین منصوب شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین سعید نمکی وزیر، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در حکمی پیمان نامدار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین را به سمت ریاست این دانشگاه منصوب کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین منصوب شد

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر پیمان نامدار

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین

پیرو ابلاغ شماره ۱۲۱۵/۱۰۰ مورخ ۱۸ /۰۹/ ۱۳۹۸ و باتوجه به مصوبه جلسه مورخ ۳۰ /۰۶ / ۱۳۹۹ شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرفراز باشید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوینبه گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی حمیدرضا خانکه را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا خانکه
استاد محترم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

باعنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده علمی و اجرائی جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب می‌شوید. تا با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان محترم آن دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش‌های حوزه خود اقدامات لازم را به عمل آورید.

امید است با اتکا به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

همچنین وزیر بهداشت در نامه‌ای از خدمات امیرمسعود عرب لودریچه در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکر و قدردانی کرد.

متن این نامه نیز به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر امیرمسعود عرب لودریچه

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم. رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

درباره میلاد منحصر به فرد

همچنین ببینید

معرفی برندهای محبوب کامپوزیت دندان

خرید کامپوزیت دندان در دندانپزشکی اصولا برای ترمیم دندان ها استفاده می شود. متاسفانه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *